#011. Stylizacja dla StripedLily.

  

Stylizacja dla StripedLily

Opaska:

  

Ariana ma bardzo dużo kokardek, jednak u nas rzadko kiedy można je spotkać w sklepach. Pierwszą opaskę możemy kupić w Divie za 24,00zł. Druga opaska jest gumką do włosów i możemy ją kupić także w Divie, jednak za 19,00zł. Trzecią kokardkę (jest to spinka do włosów) możemy kupić w H&M za 6,90zł.

Top:

Ariana ma na sobie zwykły, biały top, który możemy kupić po prostu wszędzie. Taki top jest zawsze w H&M, za który zapłacimy 19,90zł.

Sweter:

Na biały top jest założony biały sweter. Ja postanowiłam poszukać takiego swetra, który naprawdę będzie w stylu Ariany. Wiemy już, że Ariana lubi różnego rodzaju perełki, dlatego w sklepie Reserved możemy znaleźć biały sweter, który jest zdobiony perełkami! Możemy go kupić za 79,99zł. Jeśli nie jesteście do niego przekonani, to zawsze możecie znaleźć inny w swojej miejscowości, ponieważ biały sweter także można kupić wszędzie.

* Jeśli chcesz zobaczyć ubranie w całości, to wystarczy, że klikniesz na miniaturkę.

____________________

Wiem, że nie było mnie bardzo długo i strasznie zaniedbałam bloga. Nie wchodziłam tu tylko z braku czasu i być może także z braku chęci. Dlaczego? Dlatego, że już mało kto odwiedza tego bloga oraz mało kto proponuje jakieś stylizacje. Komentarzy także jest niewiele, a one bardzo motywują do pisania nowych notek. Mam nadzieję, że to się zmieni i będziecie bardziej się udzielać na tym blogu. Jeśli jednak będzie inaczej, to będę zmuszona zawiesić lub usunąć bloga…

6 Komentarze

  1. Ja wchodzę na bloga! Ostatnio też rzadko na niego wchodziłam, ale dlatego, że nie dodawałaś nowych notek :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.